Регламент надання послуг реєстрації доменних імен

Даний регламент є невід'ємною частиною публічної оферти. Абонент, приймаючи публічну оферту, приймає також і умови цього регламенту.


Виконання реєстрації доменного імені

Для виконання реєстрації доменного імені необхідно вибрати доступне для реєстрації доменне ім'я, оформити замовлення на реєстрацію і сплатити його протягом 3 (трьох) днів. Виконання замовлення може бути відкладено Виконавцем на термін не більше 2 (двох) робочих днів з моменту надходження оплати через проведення сервісних робіт на стороні Виконавця або контрагентів Виконавця, через затримку інформації про надходження оплати, і т.п.

Для деяких доменних зон існують додаткові умови, яких необхідно дотриматися для виконання реєстрації домену. З додатковими умовами, і обмеженнями на мінімальний і максимальний термін реєстрації домену можна ознайомитися в регламентах відповідних доменних зон, а також в описах доменних зон на нашому сайті.

Виконання замовлення може бути скасовано, в наступних випадках:

У цих випадках Абонент має право обрати для реєстрації будь-яке інше, аналогічне за вартістю, доменне ім'я.


Виконання продовження терміну реєстрації доменного імені

Виконавець завчасно повідомляє Абонента за допомогою електронної пошти про те, що настає строк закінчення терміну реєстрації. У момент закінчення терміну реєстрації нормальне функціонування домену може будти припинено до завершення процедури продовження терміну реєстрації доменного імені.

Для виконання продовження терміну реєстрації необхідно створити замовлення і оплатити його не пізніше ніж через 20 (двадцять) днів після завершення терміну реєстрації доменного імені.

По закінченні 25 (двадцяти п'яти) днів Виконавець має право скасувати реєстрацію доменного імені шляхом відправки до реєстру заявки на видалення доменного імені. Залежно від доменної зони, запис про доменне ім'я може бути видалена з реєстру моментально, або ж видалення може бути відкладено на строк, визначений регламентом відповідної доменної зони.


Відновлення доменного імені

Деякі доменні зони підтримують можливість відновлення доменного імені після його видалення протягом терміну, визначеного регламентом відповідної доменної зони. Для відновлення домену Абоненту необхідно оформити замовлення і сплатити його не пізніше, ніж за 5 (п'ять) робочих днів до закінчення цього терміну.


Видалення доменного імені

Абонент має право безкоштовно оформити замовлення на видалення доменного імені до закінчення терміну реєстрації. В якості заходи безпеки для виконання замовлення на видалення доменного імені до закінчення терміну реєстрації потрібне додаткове підтвердження замовлення в документальному вигляді.


Трансфер доменного імені (зміна реєстратора)

Абонент може замовити трансфер домену для обслуговування у нас від будь-якого іншого реєстратора, але тільки в разі якщо він є власником цього домену. При прийомі домену на обслуговування обов'язково звіряються надані Абонентом дані про себе і дані зазначені в реєстраційному запису про домен.

Абонент має право безкоштовно оформити замовлення на трансфер доменного імені, що обслуговується у Виконавця, до будь-якого іншого акредитованого реєстратора за його вибором, але не раніше, ніж через 30 (тридцять) днів після виконання замовлення реєстрації або трансферу доменного імені. В якості заходи безпеки для виконання замовлення на трансфер до іншого реєстратора потрібне додаткове підтвердження замовлення в документальному вигляді.

Терміни, додаткові умови, і процедури трансферу можуть істотно відрізнятися для різних доменних зон і описані у відповідних регламентах та в інформації про доменні зони на нашому сайті.


Зміна реєстранта доменного імені

Абонент може замовити зміну реєстранта доменного імені (яке, по суті, означає повну передачу прав розпорядження доменним ім'ям) будь-якому іншому нашому Абоненту. Якщо новий реєстрант домену не є нашим клієнтом, йому необхідно пройти реєстрацію на нашому сайті, прийнявши оферту і ставши нашим Абонентом. В якості заходи безпеки для виконання замовлення на зміну реєстранта потрібне додаткове підтвердження замовлення в документальному вигляді.

Терміни, додаткові умови, і процедури зміни реєстранта можуть істотно відрізнятися для різних доменних зон і описані у відповідних регламентах та в інформації про доменні зонах на нашому сайті.


Підтвердження замовлення в документальному вигляді

Для підтвердження замовлення в документальному вигляді, необхідно заповнити та підписати наступний бланк заяви на разове підтвердження замовлення. Припустиме підтвердження декількох замовлень одним документом.

Якщо ви часто маєте потребу в швидкій передачі домену до іншого реєстратора або іншому власнику, і вам незручно виконувати підтвердження по кожному домену окремо, ви можете заздалегідь заповнити наступний бланк заяви на обробку замовлень без додаткових підтверджень.

Для Абонентів юридичних осіб — обов'язкова наявність печатки організації на заяві, а для абонентів фізичних осіб — необхідно додати до заяви копії паспорта.

Адреса для надсилання документів: 69035, м. Запоріжжя, a/с 7557.

Також ви можете підписати документи електронним цифровим підписом (ЕЦП) і надіслати нам за допомогою сервісу paperless.com.ua (безкоштовно). Наші реквізити для сервіса paperless: finance@rhost.com.ua, код ЄДРПОУ 2697000075.


Відображення даних в сервісах WHOIS

Дані про домен, про його власника, і дані інших осіб, пов'язаних з доменом, публікуються за допомогою сервісів whois відповідних доменних зон, і можуть бути загальнодоступними. Залежно від обраної зони можуть відрізнятися принципи публікації даних і можливості їх приховування від загального доступу. Сервіс RHost.com.ua прагне, наскільки це можливо, в рамках відповідних регламентів, мінімізувати відкриту публікацію персональних даних Абонентів, які є фізичними особами. На даний момент практично всі реєстри підтримують можливість прихованої публікації персональних даних, таким чином Ваші права власності на домен будуть захищені, оскільки реєстру будуть відомі дані власника, але ці дані будуть недоступні для перегляду третіми особами.


Регламенти доменних зон, що обслуговуються:
Замовлень: , на суму грн.