Знижки на реєстрацію доменних імен

Під час розробки програми лояльності, ми вивчили безліч прикладів інших подібних систем, і звернули увагу, що практично всі придумують якісь складні і важкі для розуміння системи. Найчастіше, для того, щоб вникнути в усі деталі пропонованих умов, потрібно витратити щонайменше півгодини.

Одні компанії змушують стежити Вас за тим, щоб не забути сплатити свою чергову покупку за рахунок бонусів. Інші обмежують Вас в використанні бонусів — виявляється, ними можна сплатити тільки частину замовлення, або вони просто згорають через тиждень, місяць, або в кінці року. Треті відкладають момент надання знижки — потрібно зареєструвати 50, 100, 200 доменів, перш ніж Ви отримаєте першу знижку.


Ми хотіли, щоб все було просто і зрозуміло, щоб користувачеві для отримання знижки не потрібно було докладати якихось додаткових зусиль, щоб роздрібні ціни були розумно-доступними, а знижки досить відчутними. І нам все ж таки вдалося все це поєднати!

Уже після реєстрації другого домену Ви помітите зміну цін в панелі керування, а на сторінці цін побачите, что вам надано знижку 1%. Після третього домену — 1,5%. Після четвертого — 2%. І з кожним наступним доменом Ваша знижка буде зростати і зростати. При реєстрації сотого домена, Ваша знижка буде вже складати близько 12%, а за наявністю в панелі керування тисячі доменів Ви отримаєте максимальну знижку — 25%.

Але це ще не все. Якщо Ви ввімкнули інтерфейс реселлера, і реєструєте домен для Вашого клієнта, то зареєстрований домен буде впливати на збільшення рівня знижки як для Вас, так і для Вашого клієнта — майбутнього власника домену.


«Складність» нашої системи лише в тому, що заявлені розміри знижок — усереднені для простішого розуміння. Тобто, якщо для однієї доменної зони максимальна знижка може скласти і 30%, то для деяких доменних зон, в яких через їх дорожнечу робиться скромна роздрібна націнка, Ваша фактична знижка складе всього 10-12%.

Але найважливіше те, що коли Ви досягли максимальної знижки, Ви можете бути впевнені, що отримуєте чесну «партнерську» ціну, яка фактично дорівнює нашій операційній собівартості, яка дозволяє нам продовжувати виконувати свою роботу надійно і якісно.


Якщо хочете дізнатися про нашу бонусну систему докладніше — звертайтеся в службу підтримки, мы відповімо на всі Ваші запитання. Якщо Ви представник веб-студії або веб-агенції, або Ви професійний реселлер чи системний адміністратор — у нас знайдеться для вас спеціальна пропозиція.

Замовлень: , на суму грн.